מרכיבי מוצרי פרופיל בלגי

באלמנטים המיוצרים על בסיס פרופיל בלגי כגון חלונות בלגיים, דלתות בלגיים או קירות מסך משולבים מרכיבים נוספים המשפיעים באופן ישיר על איכותם. ויטראז' 2000 מקפידה להשתמש ולשלב במוצריה מרכיבים איכותיים בלבד ומהשורה הראשונה בתחומם. להלן סקירה של המוצרים המשולבים במוצרי הפרופיל הבלגי שלנו.

פרופיל אלומיניום בלגי

פרופיל האלומיניום הוא למעשה המרכיב החשוב ביותר במוצרי פרופיל בלגי והוא אשר קובע את החוזק והמבנה שלהם. פרופילי האלומיניום שלנו עשויים מאלומיניום איכותי עם דפנות מעובות אשר העומד בתקן מכון התקנים הישראלי ומבטיחים עמידות רבת שנים.

צבע וגימור פרופיל בלגי

צבע הפרופילים עצמו הינו צבע איכותי המותאם לאקלים הישראלי ועומד בתקן מכון התקנים הישראלי. את הפרופיל הבלגי ניתן לקבל במגוון גווני צבע בהתאם לחלל ולצרכים העיצוביים.

צירים וגלגלים

צירי החלון במקרה של חלון בלגי נפתח או דלת פרופיל בלגי וגלגלי חלונות ההזזה שלנו, הינם צירים וגלגלים מתקדמים העמידים בעומסים כבדים, בעלי תוחלת חיים ארוכה ועמידות ולאורך זמן.

מנגנוני נעילה

מנגנוני הנעילה המותקנים במוצרי פרופיל בלגי אשר אנו מייצרים, הם מן המתקדמים מסוגם ומהווים גורם בטיחותי ומעכב פריצה. בחלונות ההזה שלנו מותקן מנגנון נעילה המכיל 4 בריחים המאפשר שימוש בחלונות גבוהים וגדולים במיוחד תוך ביטחון מירבי.

רכיבי וחומרי אטימה

אנו משתמשים בחומרי אטימה מובילים המותאמים לאקלים הישראלי עם עמידות גבוהה בפני יובש או התפוררות עבור כל מוצר פרופיל בלגי אותו אנו מייצרים. בלעדי לויטראז' 2000 – פרופיל מתכוונן המאפשר אטימה כפולה וסמויה תוך הסתרה של חומר האטימה באופן המגן עליו מפגעי מזג האוויר ומעניק מראה "נקי" למסגרת החלון.

זכוכית

הזכוכית המשמשת אותנו במוצרי פרופיל בלגי המיוצרים במפעלינו היא זכוכית טריפלקס ביטחונית הבנויה מ-2 שכבות זכוכית ופילם PVB בתווך. מבנה יחודי זה מעניק לזכוכית החלון עמידות ובידוד משופרים ומונע את פיזור שברי הזכוכית במקרה של פגיעה בה. זכוכית הטריפלקס מקנה ביטחון נוסף וגורם מעכב במקרים של ניסיונות פריצה ומקטינה את הסיכוי לפציעה משברי זכוכית כתוצאה מגלי הדף באיזורי עימות בטחוני.

פורסם בקטגוריה פרופיל בלגי, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.