פרופיל אלומיניום בלגי

פרופיל אלומיניום בלגי הולך ונהיה פופלארי ביותר ויותר בתים בישראל הודות ליתרונותיו הרבים שהמובילים שבהם הוא קלילות ואווריריות רבה לצד מבנה חזק ביותר. המראה המינימליסטי המאפיין פרופיל אלומיניום בלגי מעניק נופח מעודן אך מרשים לכל חדר או חלל שבו הוא מורכב.

למה בלגי?

פעמים רבות נשאלת השאלה מאיפה בא השם פרופיל בלגי ומה בדיוק הוא הקשר שלנו לבלגיה. אז האמת היא שהפרופיל הבלגי הוא בכלל המצאה של האנגלים שהומצאה כבר לפני 100 שנה כפיתרון לחלונות באותה תקופה. למרות שההמצאה נולדה באנגליה, הייצור ההמוני וההפצה בוצעו מבלגיה ולכן דבק השם "פרופיל בלגי".

ומה עם האלומיניום?

הפרופילים הבלגיים המקוריים היו עשויים מברזל. הם היו כבדים מאוד ודרשו תחזוקה לא מעטה שכללה צביעה וטיפולי חלודה תכופים. בתחילת שנות ה- 90 פותחה על ידי חברת ויטראז' 2000 הגרסא הראשונה לפרופיל בלגי מבוסס אלומיניום אשר בוסס על פרופיל אלומיניום בלגי חדשני צר וחזק שנתן מענה למפתחי חלון גדולים. מאז שוכללה השיטה וחברת ויטראז' 2000 פיתחה סוגים רבים של פרופיל בלגי במטרה לתת קשת רחבה של פתרונות למפתחים וסוגי הקירות השונים המאפיינים את הבנייה בישראל מבניה קונבנציונלית ועד לבניה מתועשת וקלה.

יתרונות פרופיל אלומיניום בלגי

פרופיל אלומיניום בלגי הוא פיתרון מושלם למקרים בהם רוצים ליצור חלונות ומפתחים מזוגגים גדולים תוך שמירה על מראה אוורירי וקליל. הפרופיל עצמו אינו דורש כל תחזוקה לאחר ההתקנה ותוכלת החיים שלו ארוכה ביותר. רמת האטימות של חלונות ודלתות מבוססי פרופיל אלומיניום בלגי היא גבוהה ביותר. פרופיל בלגי יכול לקבל סוגים רבים של זיגוג בכל רמות הבידוד האפשריות.

חברת ויטראז' 2000 אשר המציאה את פרופיל האלומיניום הבלגי, מייצרת מגוון פתרונות בתחום הפרופיל הבלגי ברמה הגבוהה ביותר בישראל ותוך שימוש במרכיבי פרופיל בלגי מהשורה הראשונה. צרו עימנו קשר עוד היום לשיחת יעוץ חינם.

פורסם בקטגוריה חלון בלגי, כללי, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.