תהליך העבודה

תהליך העבודה הדרוש עבור מוצרי פרופיל בלגי בויטראז' 2000 מחולק למספר שלבים:

שלב ראשון – פגישה ראשונית

שלב הפגישה הראשונית מוקדש להבנת צרכי הלקוח או האדריכל וייעוץ והתאמה של החלונות או הדלתות המתאימות ביותר עבורו בסוף שלב זה תינתן הצעת מחיר על בסיס הנתונים שהוצגו על ידי הלקוח. מומלץ להגיע לפגישה ראשונית עוד בשלב התוכניות ולפני הבניה. מניסיוננו עדיף לפנות אלינו בשלב זה מכיוון שבשלב מאוחר, כאשר כבר נמצאים בשלב הבניה או בשלב תכנוני מתקדם עלולה להיווצר סיטואציה אשר תחייב פשרות תוך וויתור על פתרונות פרופיל בלגי הולמים יותר אשר ניתן היה לספק בפניה אלינו בשלב המתאים.

שלב שני – ביקור מקדים באתר

הביקור המקדים באתר הלקוח הוא לצורך חוות דעת נוספת ולקיחת מידות.

שלב שלישי – פגישה נוספת עם הלקוח

הפגישה עם הלקוח בשלב זה הינה לצורך עיצוב והגדרת החלוקה הפנימית של החלונות והדלתות והעיצוב הסופי שלהם. בנוסף, יינתנו דגשים טכניים והנחיות שביצוען דרוש לצורך התקנת החלונות והדלתות המבוססים על פרופיל בלגי.

שלב רביעי – אישור תוכניות


בשלב זה ישלחו תוכניות מפורטות של החלונות והדלתות לאישור האדריכל או מזמין. לאחר אישור התוכניות יחל שלב הייצור במפעלי ויטראז' 2000.

שלב חמישי – שלב ההתקנה

ביום ההתקנה יגיע לאתר הלקוח צוות מתקינים מוסמך ומקצועי שעבר הכשרה יעודית להתקנת חלונות ודלתות פרופיל בלגי של ויטראז' 2000. פרק הזמן הדרוש להתקנה נקבע בהתאם לגודלו של הפרוייקט ויכול לארוך בין יום אחד למספר ימים.  בסיום ההתקנה יבוצע הליך מסירת עבודה מסודר הכולל בקרת טיב ואיכות על ידי מנהל העבודה ויחד עם הלקוח.
סיום העבודה הוא רק לאחר אישור הלקוח. עם סיום העבודה יקבל הלקוח את תעודת האחריות שלנו עבור כל מוצר פרופיל בלגי אותו הוא רכש מאיתנו. תעודת האחריות מעניקה ללקוחותינו את אחריות הזהב עבור מוצרנו ומבטיחה ללקוח ביטחון, ליווי ותמיכה מלאה של ויטראז' 2000 במידת הצורך.