שאלות נפוצות

מהו הפרופיל הבלגי?

פרופיל בלגי הוא פרופיל מתכתי דק המצטיין בחוזק רב המשמש לייצור חלונות. למידע נוסף בקרו בדף ההסבר אודות פרופיל בלגי. כמה זמן לוקחת התקנת מוצרי פרופיל בלגי?

פרק הזמן הדרוש להתקנת חלונות או דלתות המבוססים על פרופיל בלגי נקבע בהתאם לגודלו של הפרוייקט ויכול לארוך בין יום אחד למספר ימים.  בסיום ההתקנה יבוצע הליך מסירת עבודה מסודר הכולל בקרת טיב ואיכות על ידי מנהל העבודה יחד עם הלקוח.

מתי מומלץ לפנות אליכם?

עדיף לפנות אלינו לפני שלב התכנון והבניה מכיוון שבשלב מאוחר, כאשר כבר נמצאים בשלב הבניה או בשלב תכנוני מתקדם עלולה להיווצר סיטואציה אשר תחייב פשרות תוך וויתור על פתרונות פרופיל בלגי הולמים יותר אשר ניתן היה לספק בפניה אלינו בשלב המתאים.

מה המחירים שלכם?

המחיר של כל פרוייקט פרופיל בלגי נקבע על פי מאפיינים רבים ולכן קשה מאוד ולרוב אף מטעה להציג מחירים לפני הפגישה הראשונית עם הלקוח. במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח לספק לכם הצעת מחיר, מידע או יעוץ.

אפשר להתקין לי את העבודה מהר?

תוצר איכותי מצריך זמן עבודה. אנו לא מתפשרים ומאמינים שעבודה איטית ומבוקרת היא המפתח להצלחה. לכן, אנו מקפידים על תהליך עבודה מובנה ללא פשרות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.ניסיוננו לימד אותנו שגישה זו היא הגישה ההכרחית לכל פרוייקט פרופיל בלגי מוצלח.